مجمع جهانى تقريب مذاهب اسلامى :بهترین وسیله برای وحدت، شناخت در همه زمینه هاست/ باید به نعمت وحدت چنگ بزنیم تا به سعادت برسیم
صفحه اصلی » وحدت وتقريب مذاهب اسلامی 

بهترین وسیله برای وحدت، شناخت در همه زمینه هاست/ باید به نعمت وحدت چنگ بزنیم تا به سعادت برسیم


1396/10/20

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)،"حجت الاسلام موسوی" امام جمعه اهل تشیع چابهار در این مراسم، ضمن خیر مقدم به شرکت کنندگان، اظهار داشت: بهترین وسیله برای وحدت، شناخت در همه زمینه هاست.

وی ادامه داد: تمام جنگهای جهان اسلام ریشه در این دارد که بیگانگان، دشمن را خودی جلوه می دهد و ما دشمن واقعی را نشناختیم.

حجت الاسلام موسوی اظهار داشت: بر اساس سخنان دیروز مقام معظم رهبری،  بالاترین نیاز این است که جهان اسلام دشمنش را بشناسد؛ برنامه مثلث شوم آمریکا و اسرائیل و حامیان مالی و مجریان آن را بشناسد.

امام جمعه چابهار گفت: ما باید در مقابل دشمن دست به دست هم دهیم و مجهز شویم، بحمدلله ایران در زمینه همه توطئه ها دشمن را شکست داده است؛ دشمنان سالها جنگهای نیابتی و تجزیه منطقه را طراحی کردند اما شکست خوردند.

وی در بخشی از سخنان خود تأکید کرد:باید به نعمت وحدت چنگ بزنیم تا به سعادت برسیم و جنگهای نابخردانه را ریشه کن کنیم.

حجت الاسلام موسوی با اشاره به سخنان روز گذشته مقام معظم رهبری گفت: خداوند رهبری فوق العاده به ما عنایت کرده است که سخنانش آرامشی به کشور عنایت کرد؛ رهبر معظم انقلاب می فرمایند مطمئنم اسلام همه توطئه ها را پشت سر خواهد گذاشت؛ ایشان آنچه قرآن می گوید را با همه وجودش درک کرد.

امام جمعه چابهار اظهار داشت: ما به عنوان گویندگان کلمه لا اله الا الله و محمد رسول الله، باید بر این  گفته استوار  و به آن معتقد باشیم و بدانیم امروز با اینکه دشمن هر روز برنامه ریزی جدید علیه ما می کند، اما با وحدت می توانیم در برابر آن پیروز باشیم.

وی با اشاره به حوادث اخیر و ناآرامیهای کشورمان، از حامیان این ناآرامیها انتقاد کرد و از مسؤولین خواست تولید و اشتغال را جدی بگیرید و از سرمایه گذاری داخلی حمایت کنند.

[ دفعات بازدید: 155]

نظرات کاربران
نام
پست الکترونیک
متن
کد امنیتی